Meme Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2023 50.000 TL

Meme büyütme, fiziki özellikler kadınlara ve erkeklere göre değişiklik gösteren bir durum olmasından dolayı kadınlar için göğüs büyütme farklı sebeplerle tercih edilebilir.

Kadınlar kıyafet olsun, yüz görünümü veya vücut hatları konularında erkeklerden daha farklı düşüncelerle hareket edebilirler. Clinic Care Center merkezimizde kadınların estetik kaygılarına, daha fazla güzelliğe ihtiyaç duyma hislerine yardımcı olmaktayız.

Daha güzel ve ideal bir buruna, daha güzel göz ve göz kapaklarına kadar birçok estetik müdahalelerle kadınların arzu ettiği görünüme kavuşmalarına katkı sunuyoruz. Kadınlar için göğüs büyütme operasyonu da bu amaçla sizlere verdiğimiz hizmetlerden iddialı olduklarımız arasındadır.

Kadınların fiziki görünümünde göğüslerin yeri oldukça fazladır. Kadınların göğüsleri çocuklarını emzirdikleri bir uzuvları olmasının dışında cazibe ve kadınlığın da simgesidir. Birçok kadın Clinic Care Center merkezimiz vasıtası ile göğüsleri için ideal bir büyüklüğe nasıl ulaşacaklarını bilmeyi talep edebilirler.

Operasyan Süresi:2 Saat
Anestezi:Genel Anestezi
Hastanede Kalma Süresi:1 Gece

Kadınlar İçin Göğüs Büyütme Nedir?

Kadınlar çevrelerinden, televizyon veya medyadan görüp özendikleri kadınların göğüslerinden daha küçük göğüslere sahip olmaları durumunda Clinic Care Center sağlık merkezimize gelenere göğüs büyütmeye dair işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Peki kadınların istediği ve tercih ettiği göğüs büyütme nedir göğüs büyütmenin mantığında neler vardır bakalım. Kliniğimiz uzmanları tarafından da yapılan göğüs büyütme kadınların göğüslerine ten ile uyumlu silikon veya yağ enjeksiyonu ile sağlanan yapay bir büyütme operasyonudur.

Kadınlar İçin Göğüs Büyütme Nedir?
gerekli test ve kontrollerin ardından göğüsleri için diledikleri büyüklüğe kavuşabilir.

Birçok kadın küçük olduklarını düşündükleri göğüsleri için kendi cilt yapılarına uygun sağlıklarına herhangi bir sorun teşkil etmeyecek göğüs büyütme yöntemleri ve estetik ameliyatlarını merkezimiz Clinic Care Center bünyesinde rahatlıkla yaptırabilirler.

Kadınların göğüslerini neden büyütmek isteyeceklerine dair daha detaylı bilgilere yer vereceğimiz bir sonraki başlığımıza geçmeden önce Clinic Care Center olarak her kadının kendini özel hissedecek estetik müdahalelerde özgür olduğunu belirtmek isteriz. Sağlık ve vücutlarının uyumu sorun teşkil etmeyecek her kadın bize başvurarak gerekli test ve kontrollerin ardından göğüsleri için diledikleri büyüklüğe kavuşabilir.

Kadınlar Neden Göğüs Büyütme Ameliyatı Yaptırır?
Clinic Care Center ekibimiz ve sizleri rahat ettirecek klinik ortamımızda göğüslerinize yeni bir dokunuşta bulunabiliriz.

Kadınlar Neden Göğüs Büyütme Ameliyatı Yaptırır?

Görünümüne dikkat eden, fiziği ve vücut hatları uyumlu olması için sağlığına ve estetiğini önemseyen kadınların göğüs büyüklükleri konusunda da hassasiyetleri olabilir. Clinic Care Center sağlık merkezimize kadınlar için göğüs büyütme amacı ile gelen kişilerin göğüslerini hangi sebeplerle ile büyütmeye karar verdiklerini sizler için paylaşabiliriz.

Sıralayacağımız meme büyütme sebepleri bu konuda tereddüt yaşayan kadınlar için göğüs büyütme estetiği kararında belirleyici olabilir. Bünyemizde bulunan estetik ve plastik cerrahların itina ile gerçekleştirdiği göğüs büyütme ameliyatlarına kadınlar hangi sebepler ile karar verebilirler maddeler halinde sıralayalım.

  • Normalden küçük göğüslere sahip olduğunu düşünen kadınların göğüs büyütme operasyonunu tercih etmesi ilk neden olabilir,
  • Bir başka meme büyütme nedeni ise vücut oranlarına göre uyumsuz olan memelerin kalça ve omuz ile uyumu için estetik operasyonla büyütülmesi talebini sayabiliriz,
  • Bazı durumlarda hamilelik sonrasında göğüslerde yaşanabilen hacim kaybı için Clinic Care Center merkezimizde göğüs büyütme talebi ile karşılaşabilmekteyiz,
  • Genetik olarak iki meme arasında simetrik uyumsuzluk veya büyüklük farklarından oluşan sorunun çözümü için meme büyütme estetiğine başvurmak mümkündür,
  • Kanser veya başka bir hastalık ile göğüsün bir bölümü veya tamamı kaybedildiğinde göğüs estetiği sizi daha iyi hissettirecektir,
  • Hastalık veya kanser dışında başınıza gelebilecek fiziki bir kaza sonucu göğsünüzde oluşan deformeler için meme büyütme adı altında meme estetiği ve tedavisi de bir başka kadınlar için göğüs büyütme estetiği tercih sebebi olabilir.

Her ne sebeple olursa olsun kadınların görünümlerinde özel bir yere sahip olan göğüslerin boyutu ve şekline dair diledikleri estetik müdahaleye karar vermeleri özgüvenleri için oldukça önemlidir. Clinic Care Center ekibimiz ve sizleri rahat ettirecek klinik ortamımızda göğüslerinize yeni bir dokunuşta bulunabiliriz.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Meme büyütme operasyonu sırasında uygun yere konulan implant cerrahımız tarafından meme ucuna göre ortalanarak işlem tamamlanarak kesi kapatılır.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göğüs büyütme operasyonlarında kadınların kendi vücudunda bulunan kök hücre veya yağ dokusundan yararlanmaktayız. Ayrıca Clinic Care Center olarak meme büyütme estetiğinde kullandığımız silikon veya tuz içerikli implantları da kullanabilmekteyiz.

Kliniğimizde gerçekleştireceğiniz göğüs büyütme ameliyatınız için gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. Üst düzey hijyen standartlarında alanında uzman plastik cerrahlarımız ve işinde oldukça başarılı sağlık ekibimiz eskisinden daha iyi görünecek bir göğüs şekliniz için sizinle olacak.

Kadınlar için göğüs büyütme ameliyatlarında operasyon öncesinde bazı işlemler uygulamaktayız. Meme büyütme operasyon şekline karar verilecek bu işlemlerde kliniğimiz estetik cerrahları meme yapınızı inceledikten sonra uygulanacak işleme karar verirler. Yapılacak meme büyütme operasyonu için tercih edilebilir işlemler göz yaşı damlası gibi, yuvarlak veya dokulu teknikler ile uygulanabilmektedir.

Meme büyütme işlemi yapacak Clinic Care Center cerrahımız göğüs için büyüme sağlayacak implant uygulamasını vücudunuzun üç olası yerinden uygulayabilir. Bu yerler koltuk altınız ve meme bölgesine yakın kısımdan aksiller olarak veya meme ucu bölgesinin etrafından periareolar şeklinde ya da göğüs altındaki kıvrım bölümünden inframammary yöntemi ile işlem gerçekleştirebiliriz.

Clinic Care Center sağlık merkezimiz doktorlarımızın seçeceği yer ve yöntemin ardından göğüs büyütme ameliyatı nasıl gerçekleşir ona bakalım. Uygun görülen yerden kesi yapılır. Kesi sonrasında cerrahımız kas ve bağ dokularından işlem yapılacak bölümü ayırır. Pektoral kas denilen bölgenin arka kısmına göğsünüze istediğiniz büyüklüğü kazandıracak implant konur.

Meme büyütme operasyonu sırasında uygun yere konulan implant cerrahımız tarafından meme ucuna göre ortalanarak işlem tamamlanarak kesi kapatılır. Boş olarak yerleştirilen implantlara uygun görülen silikon veya yağ dokunu doldurulur.

Göğüs Büyütme Sonrası Nelere Dikkat Edilir?
Clinic Care Center bünyesinde olabildiğince az hata ve düşük risk ile cerrahi operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Göğüs Büyütme Sonrası Nelere Dikkat Edilir?

Görsel ve fiziksel olarak yeni bir görünüm ve daha büyük göğüsler için ameliyat olmaya karar veren kadınlar Clinic Care Center merkezimizde ameliyat sonrasında nelere dikkat etmeleri gerekir gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. Göğüs büyütme estetik ameliyatı sonrasında oluşabilecekleri de açık ve tüm ihtimalleri ile hastamızla paylaşmaktayız. Ameliyat sonrasında oluşabilecek ağrı, şişlik ve morarma gibi sorunlar zamanla iyileşecektir.

Kesi ile yapılan ameliyatlarda oluşabilecek iz kalma ihtimali meme büyütme operasyonunda da vardır. Cerrahlarımız her ne kadar dikiş ve ameliyat yeri konusunda hassas olsalar bile bazı cilt yapıları izlerin tamamen kapanmasını engeller. Ameliyat sonrası göğsünüz için dikkat etmeniz gerekenleri, hangi sütyeni kullanmanız nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda doktorlarımız ve kliniğimizin sağlık danışmanları sizleri yönlendirecektir.

Sağlık sorunlarında veya hastalıklarda olduğu kadar estetik amaçla yapılan ameliyatlarda da bir takım risk ve yan etkiler görülebilir. Sağlık merkezimiz Clinic Care Center bünyesinde olabildiğince az hata ve düşük risk ile cerrahi operasyonlar gerçekleştirilmektedir. Buna rağmen düşünülemeyen ve aniden ortaya çıkan durumlar ile göğüs büyütme ameliyatı sonrasında bazı yan etki ve şikayetler ile karşılaşabilmekteyiz.

Göğüs büyütme ameliyatı gibi dışarıdan vücuda yerleştirilen işlemler sonrasında sürekli vücudunuzu ve sağlığınızı gözlemleyerek bizle ve doktorunuzla iletişim halinde olmalısınız. Clinic Care Center yapılan her tıbbi müdahale ve tedavinin takibini yaparak hasta klinik ve hasta doktor temasına önem vermektedir.

Daha gösterişli daha vücuda orantılı meme vücut dengesinin sağlanması için kadınlar için göğüs büyütme ameliyatı uyguluyor ve aldığımız güzel sonuçları gördükçe kadınların mutluluğuna ortak oluyoruz.

Silikonun ömrü ne kadardır?

10-13 yılda bir değiştirilmesini önermekteyiz.

Kimler meme estetiği olamaz?

Kanser tedavisi süren kişiler

Meme büyütme ameliyatı kalıcı mı?

Protezle yapılan büyütme kalıcıdır.

Silikon meme ameliyatı kaç saat sürer?

1-2 Saat sürmektedir

Silikon meme sevişirken patlar mı?

Protezlerin patlaması mümkün değildir.

Silikon zararı var mı?

Zararı yoktur, Vucut ile etkileşime girmezler.

Meme büyütme ameliyatı zor mudur?

Kolay bir ameliyattır, hızlıca iyileşir.

Silikon ameliyatı ağrılı mı?

2-4 gün hafif ağrı olabilir.

En büyük silikon kaç cc?

100 cc den 800 cc  arasındadır.

Meme operasyonu kaç günde iyileşir?

Bir hafta sonra hasta işine dönebilir.

300 cc silikon kaç gram?

Ortalama 300 gr dır.

Devlet Hastanesinde silikon yapılır mı?

Yapılmıyor. Sadece Meme küçültme yapılıyor.

Hangi marka meme protezi?

Tüm dünyada en çok tercih edilen silikon göğüs protezleri Mentor ve Motiva marka silikonlardır.

Silikon emzirmeye engel olur mu?

Meme altından yerleştirilen silikon, emzirmeye engel olmaz.

4.6/5 - (19 votes)