Burun Estetiği Yaptıranlar Yorumları 2024

Burun estetiği yaptıranlar tarafından yapılan yorumlar genel olarak olumludur. Ameliyat sonrası istedikleri buruna kavuşan ve bu durumdan memnun olan pek çok kişi bulunmaktadır. Ancak kimi hastalar ameliyat sonrası ortaya çıkan durumdan memnun olmayabilirler.

Burun Estetiği Yaptıranlar Yorumları Olumlu

Burun estetiği yaptıranların genel olarak ameliyattan memnun olduklarını göstermektedir. Ameliyat sonrası istedikleri buruna kavuşan ve bu durumdan memnun olan pek çok kişi bulunmaktadır. İşte rinoplasti yaptıranlar tarafından yapılan bazı olumlu yorumlar:

Burun estetiği yaptırmadan önce burnumdan çok utanıyordum. Ameliyattan sonra istediğim buruna kavuştum ve şimdi kendimi çok daha özgüvenli hissediyorum.

Merve T.

Burun estetiği yaptırmadan önce nefes alma sorunlarım vardı. Ameliyattan sonra nefes almam kolaylaştı ve artık daha rahatım.

Hanife H.

Ameliyattan çok memnunum. Doktorumun tavsiyelerine uydum ve ameliyat sonrası iyileşme sürecim sorunsuz geçti.

Mehmet U.

Burnumda var olan büyüklük ve asimetri ameliyattan sonra tamamen ortadan kalktı. Şimdi daha küçük ve daha simetrik bir burnum var.

Yasemin G.

Burun estetiği yaptırmadan önce burnumdan çok kompleksim vardı. Ameliyattan sonra özgüvenim arttı ve kendimi daha mutlu hissediyorum.

Oya B.

Burnumda var olan kambur ve büyüklük ameliyattan sonra tamamen ortadan kalktı. Şimdi daha küçük ve daha düz bir burnum var.

Tulin Y.

Ameliyattan sonra burnumun şeklini çok beğendim. Doktorumun yaptığı iş harikaydı.

Hasip K.

Burun estetiği yaptırmadan önce burnumdan çok utanıyordum. Ameliyattan sonra istediğim buruna kavuştum ve şimdi kendimi çok daha mutlu hissediyorum.

Damla T.

Burun Estetiği Yaptıranlar Yorumları Olumsuz

Burun estetiği yaptıranların bazılarının ameliyattan memnun olmadığını göstermektedir. Ameliyat sonrası istedikleri gibi bir sonuç elde edemeyen veya ameliyatın riskleriyle karşılaşan kişiler bulunmaktadır.

Ameliyat sonrası burnumda şişlik ve morarma çok uzun sürdü. İyileşme sürecim çok sancılı geçti.

Sible P.

Ameliyat sonrası burnumda enfeksiyon oluştu. Tedavi sürecinde çok zorlandım.

Hasan A.

Ameliyat sonrası burnumda nefes alma sorunlarım arttı. Doktorumun ameliyatı doğru yapmadığını düşünüyorum.

Kemal G.

Ameliyattan sonra burnumun şeklini beğenmedim. Doktorumla görüştüm ama bir değişiklik yapmayı kabul etmedi.

Tuğçe B.

Clinic Care Center‘de burun estetiği yaptıran kişilerin deneyimleri, genel olarak olumludur. Ameliyattan sonra istedikleri buruna kavuşan ve bu durumdan memnun olan pek çok kişi bulunmaktadır.

Devlet hastanesinde burun estetiği olanların Yorumları

Devlet hastanesinde burun estetiği olan kişilerin yorumları genel olarak olumludur. Hastalar, doktorların deneyimli ve başarılı olduklarını, ameliyatın sorunsuz geçtiğini ve iyileşme sürecinin de iyi olduğunu belirtmektedir.

“Ben devlet hastanesinde burun estetiği oldum ve çok memnun kaldım. Doktorum çok deneyimliydi ve ameliyatım çok başarılı geçti. Ameliyattan sonra da hiçbir sorun yaşamadım.”

Polat E.

“Ben de burun estetiği için devlet hastanesine başvurdum. Doktorum burnumu inceledi ve benim için en uygun ameliyatı anlattı. Ameliyatım başarılı geçti ve şu anda çok mutluyum.”

Ali V.

Burun estetiği yaptıranların yorumları kadınlar kulübü


Kadınlar Kulübü’nde burun estetiği yaptıranların yorumları genel olarak olumludur. Hastalar, ameliyattan sonra daha özgüvenli ve mutlu olduklarını belirtmektedir.

İşte Kadınlar Kulübü’nde burun estetiği yaptıran kişilerin bazı yorumları:

“Ben de burun estetiği yaptırdım ve çok iyi oldu. Burnum daha küçük ve daha düzgün oldu. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.”

Özge H.

“Ben de burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. Yorumları okuyunca daha da kararlı oldum. Umarım benim için de iyi olur.”

Umut K.

Tavsiye edilen içeriğimiz: Burun Estetiği Fiyatları 2024

5/5 - (7 votes)

Dr. Reza, alanında 20 yılı aşkın başarılı uzmanlık deneyimine sahip tanınmış bir Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahtır. Dr. Reza, uluslararası hastalar üzerinde yüzlerce başarılı ameliyat gerçekleştirmiş, yüz, karın ve vücut cerrahisi estetik cerrahisinde önde gelen yenilikçilerin güvenini kazanmış ve rekonstrüktif cerrahinin öncüsüdür.

???? Çevrimiçi Danışmanlık