Yüz Germe Ameliyatı Yaptıranların Yorumları

Yüz germe ameliyatı yaptıranların yorumları genel olarak olumludur. Ameliyattan sonra daha genç ve daha dinamik bir görünüm elde eden hastalar, ameliyattan memnun olduklarını ifade etmektedir.

Ameliyat sonrası iyileşme süreci ortalama 2-3 hafta sürmektedir. Bu süreçte hastaların morluk ve ödem gibi şikayetleri olabilir. Ancak bu şikayetler genellikle geçicidir.

Yüz germe ameliyatı yaptırmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle ameliyatı yaptıracakları doktoru iyi araştırmaları gerekmektedir. Ayrıca ameliyatın riskleri ve iyileşme süreci hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

İşte yüz germe ameliyatı yaptıranların yorumlarından bazıları:

“Ameliyatımdan çok memnunum. Yüzüm çok daha genç ve enerjik görünüyor. Doktoruma çok teşekkür ederim.”

“Ameliyattan önce çok tedirgindim ama ameliyatım çok başarılı geçti. Şimdi çok daha özgüvenli hissediyorum.”

“Ameliyat sonrası iyileşme süreci biraz sancılıydı ama sonuçtan çok memnunum. Yüzümü daha iyi hissediyorum.”

“Yüz germe ameliyatı yaptırmayı uzun zamandır düşünüyordum. Sonunda cesaret ettim ve yaptırdım. Çok memnun kaldım. Ameliyat sonrası süreç biraz zorluydu ama sonuç buna değerdi.”

“Yüzümdeki sarkmalardan çok şikayetçiydim. Yüz germe ameliyatı yaptırdıktan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum. Daha özgüvenli ve mutluyum.”

Mini yüz germe ameliyatı yorumları

İşte mini yüz germe ameliyatı olan kişilerin yorumlarından bazıları:

“Mini yüz germe ameliyatı yaptırdım ve çok memnun kaldım. Ameliyat sonrası süreçten biraz endişeliydim ama beklediğimden çok daha kolay geçti. Şişlik ve morluklar birkaç hafta içinde kayboldu ve artık daha genç ve daha enerjik görünüyorum.”

“Mini yüz germe ameliyatı yaptırmayı düşünüyorsanız, mutlaka araştırmanızı yapın ve güvenilir bir doktor bulun. Ameliyat sonrası süreç biraz zor olabilir ama sonuç buna değer.”

Yüz Germe Ameliyatı Yaptiranlar Kadınlar Kulübü

Kadınlar Kulübü’nde yüz germe ameliyatı yaptıranlar tarafından paylaşılan yorumlar genel olarak olumludur. Ameliyattan memnun kalan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Ameliyatın olumlu etkileri, ameliyat sonrası birkaç hafta içinde belirginleşmeye başlar.

Yüz germe ameliyatı yaptırmayı düşünen kadınlar, bu yorumlardan faydalanarak karar verebilirler.

İşte Kadınlar Kulübü’nde yüz germe ameliyatı yaptıranlar tarafından paylaşılan bazı yorumlar:

“Yüz germe ameliyatı, yüzümün daha gergin ve daha canlı görünmesini sağladı.”

“Yüz germe ameliyatı, özgüvenimi yeniden kazanmama yardımcı oldu. Kendimi daha genç ve daha çekici hissediyorum.”

“Yüz germe ameliyatı, maliyetli bir işlem.”

Tavsiye edilen içeriğimiz: Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları 2024

Burak Bey Yüz Germe Olduktan Sonra Yorumu ve Deneyimi

50 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıl önce yüz germe ameliyatı oldum. Ameliyatımdan çok memnunum ve ameliyatıma karar verdiğim için çok mutluyum.

Ameliyatım, genel anestezi altında yapıldı ve yaklaşık 3 saat sürdü. Ameliyat sırasında, favori kısmından başlayıp kulak içerisinde ve kulak önünden kulak memesine kadar uzanan (kulağın arkasına geçmeyen) 5-7 santimetrelik bir kesi yapıldı. Bu kesiden sonra, elmacık kemiği üzerinde ve yanakta, tam yüz germe işlemine göre daha sınırlı bir alanda yüz derisi kaldırıldı. Ayrıca, boyun derisi kaldırılmadı.

Ameliyat sonrası, hastanede bir gece kaldım. Ameliyat sonrası ilk birkaç gün, ağrı ve şişlik yaşadım. Ancak, doktorumun verdiği ilaçlar sayesinde, bu belirtiler kısa sürede geçti.

Ameliyat sonrası yaklaşık 2 hafta içinde, günlük hayatıma geri döndüm. Ancak, ameliyatın tam etkisini görmek için yaklaşık 6 ay beklemem gerekti.

Ameliyat sonrası, yüzümdeki sarkmalardan tamamen kurtuldum. Yüzüme daha genç ve dinlenmiş bir görünüm kazandırdı. Ameliyatımdan çok memnun kaldım ve bu deneyimi herkese tavsiye ederim.

Ameliyat kararı vermeden önce, birçok araştırma yaptım ve farklı plastik cerrahlarla görüştüm. Sonunda, Clinic Care Center’e karar verdim. Dr. Rıza, deneyimli ve başarılı bir plastik cerrah. Ameliyat süreci boyunca, Dr. Rıza ve ekibiyle çok iyi anlaştım.

Ameliyat sonrası, iyileşme sürecim de sorunsuz geçti. Doktorumun talimatlarına uydum ve düzenli olarak kontrollerime gittim.

Ameliyatımı yaptırdığım için çok mutluyum. Yüzümün daha genç ve dinlenmiş bir görünüm kazanması, bana özgüvenim kattı.

Burak Bey

5/5 - (2 votes)

Dr. Reza, alanında 20 yılı aşkın başarılı uzmanlık deneyimine sahip tanınmış bir Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahtır. Dr. Reza, uluslararası hastalar üzerinde yüzlerce başarılı ameliyat gerçekleştirmiş, yüz, karın ve vücut cerrahisi estetik cerrahisinde önde gelen yenilikçilerin güvenini kazanmış ve rekonstrüktif cerrahinin öncüsüdür.

💬 Çevrimiçi Danışmanlık